| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-LS4300W |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 568usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-LS4300W |
| Jasność | 4300 lumenów |
| Źródło światła | Światło: 225 W |
| Panel wyświetlania | 3x0,64" |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz z ciekłych kryształów |
| Właściwe rozdzielczość | WXGA (1280 x 800) |
| Zużycie lampy | 225 W |
| Żywotność lampy | 10000H (normalny) / 20000H (ECO) |
| Zoom/Focus | Podręcznik |
| Wskaźnik rzutów | 70"@1.904m; 1.26~2.09:1 |
| Wskaźnik powiększania | 1.66x optyki |
| Wielkość ekranu | 0.812~113.869m (30"~300") |
| Wskaźnik kontrastu | 15000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:10 (standardowy) / 4:3 (kompatybilny) |
| Prezes | 1x10W |
| Korekta kluczowa | V: ±30° (automatyczne + ręczne) H: ± 15° (ręcznie) Korekta poduszki/barelu "Równikowy kamieniec" |
| Wymiary | 345 x 261 x 99 mm (W x H x D) |
| Waga netto | ~ 3,26 kg |
| Standardowe akcesoria | Kabel zasilający, kabel VGA, pilota |
| Wpływ | VGA (x1), HDMI (x2), Video (x1), Audio w mini jackie 3,5 mm (x1), Audio w L/R RCA (x1), USB-A 2.0 (x1), USB-B Display (x1), RJ45 Display (x1) |
| Produkcja | VGA (x1), Mini-jack 3.5 mm (x1) |
| Kontrola | RS232 (x1), RJ45 Control (x1), USB-B do aktualizacji (x1) |