| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-L5600W |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 750usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-L5600W |
| Projectiesysteem | 3LCD, 3-chip technologie |
| Helderheid | 5600 lumen |
| Inheemse resolutie | WXGA (1280 x 800) |
| Afmetingsgraad | 16:10 (standaard) / 4:3 (compatibel) |
| Typ van de lamp | USHIO 280W |
| Levensduur van de lamp | 3000H (normaal) / 4000H (ECO) |
| Contrastverhouding | 10000:1 |
| Keystone-correctie | V: ±30° / H: ±15° |
| Werpverhouding | 70"@2.1m; 1,4~2.26: 1 |
| Schermgrootte | 1.194m~14.81m (40'~300") |
| Verplaatsing van de lens | V: ±45% (handmatig) / H: ±10% (handmatig) |
| Voorzitter | 1x10W |
| Stroomvoorziening | 100~240V @ 50/60Hz |
| VGA in | 2 havens |
| HDMI | 2 poorten (één compatibel met MHL) |
| USB-A | 1 poort (geheugenkijker) / WiFi-dongle (optioneel) |
| USB-B | 1 poort (afbeelding) |
| RJ45 | 2 poorten (Display & Control) |
| Audio-invoer/uitvoer | Meerdere RCA- en 3,5 mm-poorten |
| Video-invoer | Component, S-Video, samengesteld |
| RS232 | 1 haven |