| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-L5600W |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 750usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model No. | MX-L5600W |
| Projeksiyon Sistemi | 3LCD, 3 çipli teknoloji |
| Parlaklık | 5600 Lümen |
| Yerel Çözünürlük | WXGA (1280 x 800) |
| En Boy Oranı | 16:10 (Standart)/4:3 (Uyumlu) |
| Lamba Tipi | USHIO 280W |
| Lamba Ömrü | 3000H (Normal) / 4000H (ECO) |
| Kontrast Oranı | 10000:1 |
| Keystone Düzeltme | D: ±30° / H: ±15° |
| Atım Oranı | 70"@2.1m; 1.4~2.26 : 1 |
| Ekran Boyutu | 1.194m~14.81m (40''~300") |
| Lens Kaydırma | D: ±%45 (Manuel) / H: ±%10 (Manuel) |
| Hoparlör | 1x10W |
| Güç Kaynağı | 100~240V @ 50/60Hz |
| VGA girişi | 2 port |
| HDMI | 2 port (Biri MHL uyumlu) |
| USB-A | 1 port (Bellek görüntüleyici) / WiFi Dongle (isteğe bağlı) |
| USB-B | 1 port (Görüntü) |
| RJ45 | 2 port (Görüntü ve Kontrol) |
| Ses Girişi/Çıkışı | Çoklu RCA ve 3.5mm portlar |
| Video Girişleri | Komponent, S-Video, Kompozit |
| RS232 | 1 port |