| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-L5600W |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 750usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός Μοντέλου. | MX-L5600W |
| Σύστημα Προβολής | 3LCD, τεχνολογία 3-chip |
| Φωτεινότητα | 5600 Lumens |
| Εγγενής Ανάλυση | WXGA (1280 x 800) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 (Τυπική)/4:3 (Συμβατή) |
| Τύπος Λάμπας | USHIO 280W |
| Διάρκεια Ζωής Λάμπας | 3000H (Κανονική) / 4000H (ECO) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 10000:1 |
| Διόρθωση Κεραυνικής Γωνίας | Κάθετη: ±30° / Οριζόντια: ±15° |
| Αναλογία Απόστασης Προβολής | 70"@2.1m; 1.4~2.26 : 1 |
| Μέγεθος Οθόνης | 1.194m~14.81m (40''~300") |
| Μετατόπιση Φακού | Κάθετη: ±45% (Χειροκίνητη) / Οριζόντια: ±10% (Χειροκίνητη) |
| Ηχείο | 1x10W |
| Τροφοδοτικό | 100~240V @ 50/60Hz |
| Είσοδος VGA | 2 θύρες |
| HDMI | 2 θύρες (Μία συμβατή με MHL) |
| USB-A | 1 θύρα (Πρόγραμμα προβολής μνήμης) / WiFi Dongle (προαιρετικό) |
| USB-B | 1 θύρα (Οθόνη) |
| RJ45 | 2 θύρες (Οθόνη & Έλεγχος) |
| Είσοδος/Έξοδος Ήχου | Πολλαπλές θύρες RCA και 3.5mm |
| Είσοδοι Βίντεο | Component, S-Video, Composite |
| RS232 | 1 θύρα |