| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-L5600W |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 750usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Numer modelu. | MX-L5600W |
| System projekcji | 3LCD, technologia 3-chipowa |
| Jasność | 5600 lumenów |
| Natywna rozdzielczość | WXGA (1280 x 800) |
| Proporcje obrazu | 16:10 (Standard) / 4:3 (Kompatybilny) |
| Typ lampy | USHIO 280W |
| Żywotność lampy | 3000H (Normalna) / 4000H (ECO) |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 |
| Korekcja zniekształcenia trapezowego | Pionowa: ±30° / Pozioma: ±15° |
| Współczynnik odległości | 70"@2.1m; 1.4~2.26 : 1 |
| Rozmiar ekranu | 1.194m~14.81m (40"~300") |
| Przesunięcie obiektywu | Pionowe: ±45% (Ręczne) / Poziome: ±10% (Ręczne) |
| Głośnik | 1x10W |
| Zasilanie | 100~240V @ 50/60Hz |
| Wejście VGA | 2 porty |
| HDMI | 2 porty (jeden kompatybilny z MHL) |
| USB-A | 1 port (Przeglądarka pamięci) / Klucz sprzętowy WiFi (opcjonalnie) |
| USB-B | 1 port (Wyświetlanie) |
| RJ45 | 2 porty (Wyświetlanie i sterowanie) |
| Wejście/wyjście audio | Wiele portów RCA i 3,5 mm |
| Wejścia wideo | Komponentowe, S-Video, Kompozytowe |
| RS232 | 1 port |