| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-L5600W |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 750usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
| شماره مدل | MX-L5600W |
| سیستم پروژکتور | تکنولوژی 3LCD، 3 تراشه |
| روشنایی | 5600 لومن |
| رزولوشن بومی | WXGA (1280 x 800) |
| نسبت ابعاد | 16:10 (استانداردی)/4:3 (مطابق) |
| نوع لامپ | USHIO 280W |
| عمر لامپ | 3000H (عادی) / 4000H (ECO) |
| نسبت کنتراست | 10000:1 |
| اصلاحات کلیدی | V: ±30° / H: ±15° |
| نسبت پرتاب | 70"@2.1m؛ 1.4~2.26: 1 |
| اندازه صفحه نمایش | 1.۱۹۴ متر تا ۱۴٫۸۱ متر |
| تغییر لنز | V: ±45% (دستی) / H: ±10% (دستی) |
| سخنران | 1x10W |
| منبع برق | 100~240V @ 50/60Hz |
| VGA در | دو بندر |
| HDMI | 2 پورت (یک پورت سازگار با MHL) |
| USB-A | 1 پورت (بازديدگر حافظه) / Wifi Dongle (اختیاری) |
| USB-B | 1 پورت (نمایش داده) |
| RJ45 | 2 پورت (نمایش و کنترل) |
| ورودی/خرید صوتی | پورت های متعدد RCA و 3.5mm |
| ورودی ویدیو | قطعات، S-Video، کامپوزیت |
| RS232 | 1 بندر |