| Merknaam: | SMX |
| Modelnummer: | MX-405LX |
| Moq: | 1pc |
| Prijs: | 480usd/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 10000pcs/Monthly |
| Modelnr. | MX-405LX |
| Helderheid | |
| Helderheid (Lumen) | 4000 |
| Lichtbron | Lamp: 240W |
| Display Specificaties | |
| Paneel | 3×0.63" LCD |
| Display Technologie | Liquid Crystal Display (3LCD) |
| Native Resolutie | XGA (1024×768) |
| Lamp Specificaties | |
| Lamp Verbruik | 240W |
| Lamp Levensduur | 10.000H (Normaal) / 20.000H (ECO) |
| Projectielens | |
| Zoom/Focus | Handmatig |
| Projectieverhouding | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F-getal | F:1.6~1.76 |
| Brandpuntsafstand | f=19.158~23.018mm |
| Zoomverhouding | 1.2x optisch |
| Schermgrootte | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Beeldverhouding | |
| Beeldverhouding | 4:3 (Standaard) / 16:9 (Compatibel) |
| Invoer/Uitvoer Poorten | |
| VGA Ingang | ×1 |
| HDMI Ingang | ×2 |
| Video Ingang | ×1 |
| Audio In (3.5mm) | ×1 |
| Audio In (RCA) | ×1 |
| USB-A 2.0 | ×1 |
| USB-B | ×1 (Display) |
| RJ45 | ×1 (Display) |
| VGA Uitgang | ×1 |
| Audio Uit (3.5mm) | ×1 |
| RS232 Controle | ×1 |
| RJ45 Controle | ×1 |
| USB-B (voor upgrade) | ×1 |
| Audio | |
| Luidspreker | 1×16W |
| Aanpassingsfuncties | |
| Keystone Correctie | Verticaal: ±30° / Horizontaal: ±30° |
| 4 Hoek Correctie | Ondersteund |
| Afmetingen & Gewicht | |
| Maximale Afmetingen (B×H×D) | 345×261×99 mm |
| Nettogewicht | ~3.26 kg |
| Standaard Accessoires | |
| Meegeleverde Artikelen | Netsnoer, VGA-kabel, Afstandsbediening |