| نام تجاری: | SMX |
| شماره مدل: | MX-405LX |
| موق: | 1pc |
| قیمت: | 480usd/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 10000pcs/Monthly |
| شماره مدل | MX-405LX |
| روشنایی | |
| روشنایی (لومن) | 4000 |
| منبع نور | لامپ: 240W |
| مشخصات صفحه نمایش | |
| پانل | صفحه LCD 3×0.63 اینچی |
| تکنولوژی نمایش | صفحه نمایش کریستال مایع (3LCD) |
| رزولوشن بومی | XGA (1024×768) |
| مشخصات لامپ | |
| مصرف لامپ | ۲۴۰ وات |
| طول عمر لامپ | 10،000H (عادی) / 20,000H (ECO) |
| لنز پروژکتور | |
| زوم/فوکوس | راهنما |
| نسبت پرتاب | 70"@2.1m؛ 1.48~1.78:1 |
| شماره F | F:1.6 تا 176 |
| طول فوکال | f=19.158~23.018mm |
| نسبت زوم | 1.2x نوری |
| اندازه صفحه نمایش | 0.888~10.937م (30"~300") |
| نسبت ابعاد | |
| نسبت ابعاد | 4۳ (استانداردی) / ۱۶: ۹ (متوافق) |
| پورت های ورودی/خرید | |
| ورودی VGA | ×1 |
| ورودی HDMI | ×2 |
| ورودی ویدیو | ×1 |
| صدا در (3.5mm) | ×1 |
| صدا وارد (RCA) | ×1 |
| USB-A20 | ×1 |
| USB-B | ×1 (نمایش) |
| RJ45 | ×1 (نمایش) |
| خروجی VGA | ×1 |
| خروجی صوتی (3.5 میلی متر) | ×1 |
| کنترل RS232 | ×1 |
| کنترل RJ45 | ×1 |
| USB-B (برای ارتقاء) | ×1 |
| صدا | |
| سخنران | 1×16W |
| توابع سازگاری | |
| اصلاحات کلیدی | عمودی: ±30° / افقی: ±30° |
| 4 اصلاح گوشه | پشتیبانی شده |
| ابعاد و وزن | |
| حداکثر ابعاد (W × H × D) | ۳۴۵×۲۶۱×۹۹ میلی متر |
| وزن خالص | ~3.26 کیلوگرم |
| لوازم جانبی استاندارد | |
| اقلام شامل | کابل برق، کابل VGA، کنترل از راه دور |