| Nazwa Marki: | SMX |
| Numer modelu: | MX-405LX |
| MOQ: | 1pc |
| Cena: | 480usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 10000pcs/Monthly |
| Model nr. | MX-405LX |
| Jasność | |
| Jasność (lumeny) | 4000 |
| Źródło światła | Lampa: 240 W |
| Specyfikacje wyświetlacza | |
| Panel | 3×0,63" LCD |
| Technologia wyświetlania | Wyświetlacz ciekłych kryształów (3LCD) |
| Właściwe rozdzielczość | XGA (1024×768) |
| Specyfikacje światła | |
| Zużycie lampy | 240 W |
| Żywotność lampy | 10,000H (normalny) / 20,000H (ECO) |
| Soczewka projekcyjna | |
| Zoom/Focus | Podręcznik |
| Wskaźnik rzutów | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| Liczba F | F:1.6~1.76 |
| Długość ogniskowa | f=19.158~23.018 mm |
| Wskaźnik powiększania | 1.2x optyczne |
| Wielkość ekranu | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Współczynnik widmowy | |
| Współczynnik widmowy | 43 (standardowy) / 16:9 (kompatybilny) |
| Porty wejściowe/wyjściowe | |
| Wprowadzenie VGA | ×1 |
| Wejście HDMI | ×2 |
| Wprowadzenie wideo | ×1 |
| Audio włączone (3,5 mm) | ×1 |
| Audio In (RCA) | ×1 |
| USB-A 2.0 | ×1 |
| USB-B | ×1 (wyświetlacz) |
| RJ45 | ×1 (wyświetlacz) |
| Wyjście VGA | ×1 |
| Wyjście dźwiękowe (3,5 mm) | ×1 |
| RS232 Kontrola | ×1 |
| Kontrola RJ45 | ×1 |
| USB-B (do aktualizacji) | ×1 |
| Słuchanie | |
| Prezes | 1 × 16 W |
| Funkcje dostosowawcze | |
| Korekta kluczowa | W pionie: ±30° / w poziomie: ±30° |
| 4 Korekta kąta | Wsparcie |
| Wymiary i waga | |
| Maksymalne wymiary (W × H × D) | 345 × 261 × 99 mm |
| Waga netto | ~ 3,26 kg |
| Standardowe akcesoria | |
| Zawierające pozycje | Kabel zasilający, kabel VGA, pilota |