| Marka Adı: | SMX |
| Model numarası: | MX-405LX |
| Moq: | 1pc |
| Fiyat: | 480usd/pc |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10000pcs/Monthly |
| Model numarası. | MX-405LX |
| Parlaklık | |
| Parlaklık (Lumens) | 4000 |
| Işık Kaynağı | Lamba: 240W |
| Ekran Özellikleri | |
| Panel | 3x0.63 inç LCD |
| Ekran Teknolojisi | Sıvı Kristal Ekran (3LCD) |
| Yerel çözünürlük | XGA (1024×768) |
| Lamba Özellikleri | |
| Lamba tüketimi | 240W |
| Lamba ömrü | 10,000H (Normal) / 20,000H (ECO) |
| Projection lens | |
| Zoom/Fokus | Kılavuz |
| Atma oranı | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| F numarası | F:1.6~1.76 |
| Fokal Uzunluk | f=19.158~23.018mm |
| Zoom oranı | 1.2x optik |
| Ekran Boyutu | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Görünüm oranı | |
| Görünüm oranı | 43 (Standard) / 16:9 (Uyumlu) |
| Giriş/çıkış portları | |
| VGA Girişi | ×1 |
| HDMI Girişi | ×2 |
| Video Girişi | ×1 |
| Ses içeri (3.5mm) | ×1 |
| Ses İçeri (RCA) | ×1 |
| USB-A 2.0 | ×1 |
| USB-B | ×1 (Çekil) |
| RJ45 | ×1 (Çekil) |
| VGA çıkışı | ×1 |
| Ses çıkışı (3.5mm) | ×1 |
| RS232 Kontrol | ×1 |
| RJ45 Kontrolü | ×1 |
| USB-B ( yükseltme için) | ×1 |
| Ses | |
| Konuşmacı | 1x16W |
| Uyum fonksiyonları | |
| Temel Düzeltme | Dikey: ±30° / Yatay: ±30° |
| 4 Köşe Düzeltmesi | Desteklenen |
| Boyutlar ve Ağırlık | |
| Maksimum Boyutlar (W × H × D) | 345×261×99 mm |
| Net Ağırlık | ~3,26 kg |
| Standart Aksesuarlar | |
| İçeri giren maddeler | Güç kablosu, VGA kablosu, uzaktan kumanda |