| Ονομασία μάρκας: | SMX |
| Αριθμός μοντέλου: | MX-405LX |
| Μούβ: | 1pc |
| Τιμή: | 480usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 10000pcs/Monthly |
| Αριθμός Μοντέλου. | MX-405LX |
| Φωτεινότητα | |
| Φωτεινότητα (Lumens) | 4000 |
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας: 240W |
| Προδιαγραφές Οθόνης | |
| Πάνελ | 3×0.63" LCD |
| Τεχνολογία Οθόνης | Οθόνη Υγρών Κρυστάλλων (3LCD) |
| Εγγενής Ανάλυση | XGA (1024×768) |
| Προδιαγραφές Λαμπτήρα | |
| Κατανάλωση Λαμπτήρα | 240W |
| Διάρκεια Ζωής Λαμπτήρα | 10.000H (Κανονική) / 20.000H (ECO) |
| Φακός Προβολής | |
| Ζουμ/Εστίαση | Χειροκίνητο |
| Αναλογία Απόστασης Προβολής | 70"@2.1m; 1.48~1.78:1 |
| Αριθμός F | F:1.6~1.76 |
| Εστιακή Απόσταση | f=19.158~23.018mm |
| Αναλογία Ζουμ | 1.2x οπτικό |
| Μέγεθος Οθόνης | 0.888~10.937m (30"~300") |
| Αναλογία Εικόνας | |
| Αναλογία Εικόνας | 4:3 (Τυπική) / 16:9 (Συμβατή) |
| Θύρες Εισόδου/Εξόδου | |
| Είσοδος VGA | ×1 |
| Είσοδος HDMI | ×2 |
| Είσοδος Βίντεο | ×1 |
| Είσοδος Ήχου (3.5mm) | ×1 |
| Είσοδος Ήχου (RCA) | ×1 |
| USB-A 2.0 | ×1 |
| USB-B | ×1 (Οθόνη) |
| RJ45 | ×1 (Οθόνη) |
| Έξοδος VGA | ×1 |
| Έξοδος Ήχου (3.5mm) | ×1 |
| Έλεγχος RS232 | ×1 |
| Έλεγχος RJ45 | ×1 |
| USB-B (για αναβάθμιση) | ×1 |
| Ήχος | |
| Ηχείο | 1×16W |
| Λειτουργίες Ρύθμισης | |
| Διόρθωση Κεραυνικής Απόκλισης | Κάθετη: ±30° / Οριζόντια: ±30° |
| Διόρθωση 4 Γωνιών | Υποστηρίζεται |
| Διαστάσεις & Βάρος | |
| Μέγιστες Διαστάσεις (Π×Υ×Β) | 345×261×99 mm |
| Καθαρό Βάρος | ~3.26 kg |
| Τυπικά Αξεσουάρ | |
| Περιλαμβανόμενα Αντικείμενα | Καλώδιο τροφοδοσίας, καλώδιο VGA, τηλεχειριστήριο |